Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У минулому році на Полтавщині Центрами обслуговування платників податків надано більше 186 тисяч адміністративних послуг

У минулому році на Полтавщині Центрами обслуговування платників податків надано більше 186 тисяч адміністративних послуг

Протягом січня – грудня 2021 року до Центрів обслуговування платників Головного управління ДПС у Полтавській області звернулося 195 357 платників податків з метою отримання адміністративних послуг.

Джерело: Головне управління ДПС у Полтавській області

Як повідомив заступник начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Максим Яіцький: «За результатами розгляду таких звернень надано 186 103 адміністративні послуги, у тому числі в електронному вигляді – 34 239, через Центри обслуговування платників – 150 157».

Однією з популярних  серед 77 адміністративних послуг, які надає Головне управління ДПС у Полтавській області, стала, зокрема, видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків. Впродовж минулого року було надано 63 041 така послуга.

Більше 25 тис. платників отримали відомості з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків.

Отримання довідки про відсутність заборгованості з платежів, що контролюються податковими органами, також актуально для платників податків. Так, з початку року було надано 7 652 такі довідки.

Крім того, протягом вказаного періоду було зареєстровано 13 564 платника єдиного податку та надано 15 697 витягів з реєстру платників єдиного податку.

З переліком адміністративних послуг та Інформаційними картками адміністративних послуг можна ознайомитися на субсайті Головного управління ДПС у Полтавській області у розділі «Адміністративні послуги».

Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що до 1 вересня 2022 року в Україні триває кампанія одноразового (спеціального) добровільного декларування – цивілізованого способу легалізації доходів. 

Система Orphus Поделиться на fb