Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У лабораторії перинатального центру Кременчука робитимуть ПЛР-тест на COVID-19

У лабораторії перинатального центру Кременчука робитимуть ПЛР-тест на COVID-19

З 10 січня в імунологічній лабораторії “Кременчуцький перинатальний центр ІІ рівня” відкрили власний пункт забору на COVID-19 методом ПЛР.

Для безпеки пацієнтів перинатального центру пункт забору розташований в окремій будівлі, повідомили у Кременчуцькій міській раді.

Ціна тесту ПЛР на COVID-19 – 789,80 грн, результат через 6-8 годин того ж дня. Для ПЛР-тесту не потрібно направлення від лікаря.

Час забору з 8 до 10 кожного дня, крім неділі. Результат з 16 до 17 можна отримати особисто, або на електрону пошту чи будь-який меседжер (Вайбер, Телеграм).

Адреса: м. Кременчук, вулиця Борищака 20/3. Вхід з вулиці Сердюка (напроти відділення Нової пошти 18) за ТРЦ Галактика. Вхід не через приймальні відділення перинатального центру.

Телефон для довідок пункту забору – 0 (67) 582 54 34.

“Увага! Хворим та пацієнтам які мають скарги (нежить, температура, кашель) потрібно звернутися до свого сімейного лікаря, де тест на COVID-19 виконають безкоштовно!”, – йдеться у повідомленні.

Послуга надається:

– для виїзду за кордон (видається паперова довідка з мокрою печаткою та QR-кодом на англійській мові, потрібен закордонний паспорт);

– для зняття з самоізоляції після перетину кордону;

– для подорожей по Україні;

– для сімейних пологів та відвідування родичів в медичних закладах;

– для санаторно-курортного лікування;

– за власним бажанням.

 

Система Orphus