Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці розпочали прийом заяв на включення до банку дітей, які потребують соціальної підтримки, для направлення до дитячих таборів

У Кременчуці розпочали прийом заяв на включення до банку дітей, які потребують соціальної підтримки, для направлення до дитячих таборів

З 1 січня 2022 року  у Кременчуці розпочали прийом заяв на включення до банку даних дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, для направлення до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку за рахунок бюджетних коштів. А також банку даних для здійснення часткового відшкодування вартості путівки за рахунок бюджетних коштів.

Послуги з направлення до дитячих таборів та здійснення часткового відшкодування вартості путівки можна замовити в онлайн-режимі  та у відділеннях ЦНАП.

На часткове відшкодування вартості путівки мають право сім’ї з дітьми, які зареєстровані на території Кременчука, сіл Потоки, Соснівка, Придніпрянське і Мала Кохнівка, повідомляють на сайті Кременчуцької міської ради.

Відшкодування здійснюється призначається на кожну дитину окремо віком від 7 до 18 років.

У 2022 році розмір відшкодування становитиме 2 744,00 грн.

Діти пільгових категорій, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, мають право один раз на рік скористатися пільговою путівкою до дитячого закладу оздоровлення та відпочинку, вартість якої сплачена за рахунок державного та місцевих бюджетів, або з частковою доплатою батьків.

Якщо батьки реєструють дитину у двох банках даних, то скористатися вони можуть тільки однією з послуг.

Повна інформація щодо порядку замовлення послуг розміщена у відповідних інформаційних картках на сайті за посиланням.

Покрокова інструкція з користування всіма онлайн послугами розміщена за посиланням.

Детальну консультацію щодо переліку літніх оздоровчих таборів та порядку відшкодування вартості путівок, жителі міста можуть отримати у фахівців Департаменту у справах сімей та дітей (телефон 0988391161).

 

Система Orphus