Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Кременчуці побувала делегація Посольства Держави Ізраїль в Україні

У Кременчуці побувала делегація Посольства Держави Ізраїль в Україні

У Кременчуці з візитом перебуває делегація Посольства Держави Ізраїль в Україні, до складу якої входять Голова представництва Ізраїльського культурного центру «НАТІВ» при канцелярії прем’єр-міністра Ізраїлю у місті Харкові, другий секретар Посольства Держави Ізраїль в Україні Марк Гольдман, координатор культурних програм Ізраїльського культурного центру у м. Харкові Світлана Киричук. 

Джерело: Кременчуцька міська рада

17 січня міський голова Віталій Малецький провів офіційну зустріч із гостями Кременчука, яка була присвячена обговоренню питань двосторонньої співпраці у сфері культури та мистецтва.

Спілкуючись з представниками дипломатичної місії, керівник міста зазначив, що у 2019 році Кременчук і Рішон ле Ціон ратифікували Угоду про встановлення побратимства, які мають не тільки спільну історію, а й тісні родинні зв’язки. Кременчужани добре знають і  пишаються тим, що в заснуванні  міста Рішон-ле-Ціон брали участь і уродженці з Кременчука.

Віталій Малецький наголосив, що кременчуцькій громаді дуже приємно приймати дипломатів із  Ізраїлю. Цей візит  є підтвердженням того, що обидві сторони мають намір будувати співвідносини на взаємовигідних партнерських умовах. 

Зі свого боку він наголосив на тому, що Кременчук готовий переймати прогресивний досвід Ізраїлю, зокрема в сфері безпеки, комунікацій, в питаннях розвитку економіки і IT-технологій у сфері бізнесу, охорони здоров’я, освіти, розвитку тощо. Іноземним гостям керівник міста  зробив коротку презентацію економічного та промислового потенціалу міста.   

Перейти до вмісту