Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство 

У Котельві відкрили ще одну амбулаторію сімейної медицини

У Котельві відкрили ще одну амбулаторію сімейної медицини

4 січня у Котельві відкрили ще одну амбулаторію сімейної медицини. Це вже 4 амбулаторія, діятиме вона на території «Червоної». Жителі цього мікрорайону протягом багатьох років були змушені долати кілометри, щоб звернутися за медичною допомогою до сімейного лікаря.

Джерело: Котелевська селищна рада

Оновлене приміщення амбулаторії оснащено сучасним обладнанням та медичними матеріалами, кошти на це виділено із місцевого бюджету.

“Для надання первинної медичної допомоги облаштували просторий світлий кабінет сімейного лікаря, маніпуляційну, кабінет щеплень та палату денного стаціонару на 2 ліжка, санітарні кімнати. Дана амбулаторія забезпечена автомобілем. Врахували прохання жителів мікрорайону – відкрили тут аптечний пункт. В новій амбулаторії мешканців обслуговуватиме наймолодший в громаді сімейний лікар Альона Баденко, яка не дивлячись на свій молодий вік, є знаним фахівцем своєї справи. Навіть в день відкриття до неї вже вишикувалася черга із пацієнтів.  Надавати якісні медичні послуги мешканцям мікрорайону «Червона» їй допомагатимуть 3 медичні сестри”, – йдеться у повідомленні.

За давньою традицією протоієрей Свято-Троєцького храму Роман Довганич провів обряд освячення приміщення. Він також подарував медикам оберіг – ікону Святого Пантелеймона.

Святкового настрою всім додали щедрівки від артистів Будинку культури «Скіфія», які засівали зернами добра, щастя та благополуччя.

Система Orphus Поделиться на fb