Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У філії Терешківського ліцею відкрили харчоблок після ремонту

У філії Терешківського ліцею відкрили харчоблок після ремонту

Після капітального ремонту приміщення харчоблоку Вацівської філії  Терешківського ліцею відповідає усім необхідним вимогам та дає можливість для впровадження нової безпечної системи харчування.

На капітальний ремонт їдальні та кухні Вацівської філії витратили близько 2 мільйонів. Профінансувати проєкт вдалося завдяки підтримці народного депутата Андрія Бобляха. З фонду нардепа на ремонт харчоблоку філії було профінансовано 1,2 млн грн. З бюджету сільської ради на ремонтні роботи у харчоблоках філії та Терешківського ліцею витратили близько 1 млн грн.

Тепер приміщення харчоблоку відповідає всім необхідним вимогам та готове до впровадження нової системи харчування. Для харчоблоку Вацівської філії ліцею частково закупили обладнання, повністю ж доукомплектувати харчоблок запланували впродовж року.

Читайте також: У Терешківському ліцеї відкрили оновлений харчоблок

Голова Терешківської громади Віталій Турпітько переконаний, що головне завдання для влади на сьогодні – зробити освітні заклади громади конкурентними, створивши максимально комфортні умови для навчання та перебування в них учнів, щоб діти із задоволенням ішли до школи щодня.

На даний час близько 75% наших громад – дотаційні. На жаль, серед них і наша, Терешківська, сума дотації якої складає близько 12 мільйонів гривень. Чи не єдиний шанс для нашої громади закласти кошти бюджету розвитку – співпраця з народними та обласними депутатами. Прикладом такої співпраці з народним депутатом Андрієм Бобляхом є залучення коштів з депутатського фонду на ремонт харчоблоків Терешківського ліцею – 2,7 млн грн. та його Вацівської філії – 1,2 млн і як результат – відремонтовані та чудово оснащені харчоблоки в освітніх закладах нашої громади. На черзі тепер – харчоблок Головачанського комунального закладу загальної середньої освіти”, – прокоментував покращення голова Терешківської громади Віталій Турпітько.

Фото – Терешківська громада

Система Orphus Поделиться на fb