Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У дитсадку на Полтавщині виявили протерміновані продукти

У дитсадку на Полтавщині виявили протерміновані продукти

18 січня фахівці Полтавського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області здійснили позаплановий захід державного нагляду (контролю) у сфері дотримання вимог безпечності харчових продуктів у Білицькому ЗДО “Дзвіночок” Білицької селищної ради.

Як зазначили у Головному управлінні Держпродспоживслужби у Полтавській області, перевірка проводилась на виконання вимог припису.

Під час рейду встановили невідповідність харчових продуктів, а саме: в морозильній камері знаходилось заморожене пакетоване пастеризоване молоко 2,5% жирності, яке мало термін придатності до 03.01.2022р., сметана 20% – термін виготовлення 31.12.2021р., сир кисломолочний 10%.

“У результаті було ухвалене рішення головним державним та головним державним ветеринарним iнспектором Полтавської областi від 19.01.2022 року про вилучення з обігу вищевказаних харчових продуктів: молока у кількості 128кг. 900гр, сметани – 2кг.900гр, сиру кисломолочного – 18кг.100гр. Прострочену продукцію дирекція закладу повинна утилізувати, або повернути постачальнику”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Держпродспоживслужба

Система Orphus Поделиться на fb