Ви тут:
Суспільство 

У “Дії” запустили push-повідомлення про кредити

У “Дії” запустили push-повідомлення про кредити

Відтепер додаток реагуватиме на перевірку кредитної історії, яку часто використовують шахраї, а також оформлення самого кредиту.

Про це на своєму телеграм-каналі розповів міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Сама система сповіщень запрацювала вчора, 4 січня.

“Перевірка кредитної історії – це обов’язковий етап оформлення кредиту. Тепер, коли якийсь банк перевірятиме вашу кредитну історію або відкриватиме новий рахунок, — ви відразу ж побачите пуш у додатку Дія.
Це вже працює за умовчанням у вашому додатку, оновлювати Дію не потрібно.
Нагадаю, що минулого року ми стали першою країною у світі, яка узаконила е-паспорти. Цифрові документи набагато безпечніші, ніж паперові.
Більшість випадків кредитного шахрайства відбувається саме з паперовими паспортами, які легко відксерити та передати комусь. Це одна з головних причин, чому в Кіберполі зараз багато справ із кредитними схемами”, – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, головний санлікар України Ігор Кузін заявив, що в січні має бути готовим алгоритм продовження терміну дії COVID-сертифікатів.

“Зараз все опрацьовується технічно: найімовірніше, з 15 січня буде фінальна модель, як будуть продовжені сертифікати в Дії. Технічна можливість є: термін дії буде продовжено шляхом перевипуску сертифікату”, — сказав Кузін.

Він підкреслив, що додаткова доза вакцини не є причиною для продовження терміну дії COVID-сертифікату.

Система Orphus