Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Справедливість очима дітей”: школярка з Полтавщини перемогла у всеукраїнському конкурсі

“Справедливість очима дітей”: школярка з Полтавщини перемогла у всеукраїнському конкурсі

Дев’ятикласниця з Кременчука Віолетта Халявка стала однією з переможниць всеукраїнського конкурсу творчих робіт “Справедливість очима дітей”.

Конкурс відбувся за ініціативи Генерального прокурора Ірини Венедіктової та присвячений 30-річчю прокуратури України.

20 січня керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній вручив диплом переможниці.

“Окрема подяка вчителям. А Вам, Віолетто, натхнення. Можливо, в майбутньому приєднаєтеся до наших лав”, – зазначив Антон Столітній.

Наразі Віолетта Халявка навчається у дев’ятому класі Кременчуцької гімназії №18. Серед її улюблених предметів — історія та правознавство. У майбутньому мріє стати юристом. Дівчина із багатодітної родини. Тож влітку разом із сестрою-близнючкою безкоштовно відпочивала в “Артеку”, де Головний прокурор України Ірина Венедіктова провела просвітницький урок та запропонувала написати есе на тему “Що для мене справедливість і коли я почуваюся у безпеці”. За словами Віолетти, есе написала за 20 хвилин.

“Я його швидко написала. Це була несподівана перемога для мене. Мені завжди подобалося правознавство, цікавила робота у правоохоронних органів. Також читаю багато книг, захоплююсь детективною літературою. Серед улюблених персонажів – Шерлок Холмс”, – розповіла дівчина.

Загалом переможцями у творчому конкурсі стали шестеро старшокласників із Полтавщини, Вінниччини, Харківщини, Чернігівщини та Києва.

 

Система Orphus Поделиться на fb