Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Спорт проти олів’є”: у Миргороді проведуть різдвяний забіг

“Спорт проти олів’є”: у Миргороді проведуть різдвяний забіг

7 січня у Миргороді відбудеться вже традиційний, сьомий, різдвяний забіг “Спорт проти олів’є”.

Збір учасників о 9.30 біля арки курорту “Миргород”. У рамках заходу пройде одночасний старт різних спортивних активностей, повідомили у Миргородській міській раді.

“Якщо біг – це не найсильніша ваша сторона, дистанцію можна здолати на вело, пройти скандинавською ходьбою чи просто прогулятися спокійним темпом,” – розповіла  начальник відділу муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради Тетяни Усик.

Святкувати Різдво по-спортивному у місті уперше спробували сім років тому як альтернативу святковому застіллю. Нетрадиційний захід запропонував містянам прихильник бігу Костянтин Федоренко, ініціативу підтримав відділ муніципальних ініціатив, інвестицій та енергоменеджменту Миргородської міської ради.  Цього року до організаторів долучиться “Гончаренко-центр”, де власне  і відбудеться фініш учасників забігу.

Маршрут для Різдвяного забігу цьогоріч теж обрали уже звичний, територію “Миргородкурорту”. І як показує практика, ні мороз, ні хурделиця чи дощ не в змозі завадити заняттям спортом на свіжому повітрі. Отож, усіх охочих до активного дозвілля, запрошують 7 січня до центрального входу курорту. Показова спортивна акція почнеться о 9.30. Усі прихильники здорового способу життя, успішно здолавши дистанцію, грітимуться чаєм, ділитимуться враженнями та отримають призи від організаторів.

Перейти до вмісту