Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Сьогодні Дзвін Пам’яті пролунав тринадцять разів

Сьогодні Дзвін Пам’яті пролунав тринадцять разів

17 січня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників і захисниць України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

Джерело: Міноборони

Дзвін Пам’яті пролунав тринадцять разів.

Цього дня у 2015 році, захищаючи Україну на Сході України, загинули:

Солдат ДІДАЧ Ігор Йосифович.

Підполковник КАРПЕНКО Василь Васильович.

Молодший сержант ЛИСЕНКО В’ячеслав Олексійович.

Лисенко В’ячеслав Олексійович народився 26 жовтня 1976 року у місті Сміла Черкаської області. Закінчив Кременчуцьке професійно-технічне училище №16 за спеціальністю автослюсар-водій.

Проходив строкову службу у Збройних Силах України в місті Івано-Франківську.
Проживав у селі Саївка Гребінківського району. В останні роки працював охоронником у місті Києві.

У червні 2014 року мобілізований до Української армії. Військовослужбовець 93 окремої механізованої бригади. Брав участь в антитерористичній операції на Сході України. Брав участь у боях за Іловайськ у серпні 2014 року. На той час — заступник командира взводу. Вивів свій взвод з оточення.

У Донецькому аеропорту був коригувальником вогню на диспетчерській вежі, ніс службу в терміналах, прикривав «дорогу життя».

Загинув 17 січня 2015 року в районі Донецького аеропорту в бою із російськими збройними формуваннями. Похований у селі Березівка Гребінківського району. В’ячеславу було 39 років.

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Лисенко В’ячеслав Олексійович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня.

Нагороджений нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту» (посмертно).

Нагороджений “Іловайським Хрестом” (посмертно).

Сержант НАГОРНЯК Віталій Володимирович.

Солдат ОСТАПЕНКО Владислав Станіславович.

Прапорщик СІГАЄВ Віктор Геннадійович.

Солдат СУХІАШВІЛІ Тамаз.

Солдат ТРУХ Володимир Володимирович.

Сержант ФУРДИК Дмитро Миколайович.

У 2018  році загинули:

Старший солдат БЄЛЯЄВ Дмитро Володимирович

Доброволець ДІМІТРОВ Михайло Сергійович

Старший сержант ІВАНОВ Сергій Олексійович

Іванов Сергій Олексійович народився 16 листопада 1988 року у селищі Нові Санжари Полтавської області. Закінчив Новосанжарський НВК.

Пройшов строкову службу у Збройних Силах України. У 2007–2009 роках служив у Збройних Силах України за контрактом. Після демобілізації працював у охоронній фірмі.

28 серпня 2014 мобілізований на захист України. Учасник антитерористичної операції на Сході України. Командир бойової машини 93 окремої механізованої бригади. Демобілізувався через рік та згодом підписав контракт зі Збройними Силами України та повернувся на Донбас. Із 11 листопада 2015 року проходив службу командиром відділення 54 окремої механізованої бригади.

Загинув 17 січня 2018 року в Донецькій області у результаті підриву МТ-ЛБ на вибуховому пристрої під час перевезення особового складу в районі Світлодарської дуги. 19 січня 2018 року похований на центральному кладовищі селища Нові Санжари. Сергію було 30 років.

Указом Президента України «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкового виконання військового обов’язку» Іванов Сергій Олексійович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Старший сержант ЧОПЕНКО Олександр Анатолійович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання.

Система Orphus Поделиться на fb