Ви тут:
Суспільство ТОП-новина Україна 

Сьогодні Дзвін Пам’яті пролунав двічі

Сьогодні Дзвін Пам’яті пролунав двічі

13 січня, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників і захисниць України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

Джерело: Міноборони

Дзвін Пам’яті пролунав двічі.

Цього дня у 2015 році, захищаючи Україну на Сході України, загинули:

Старший лейтенант БЕЗРОДА Анатолій Миколайович.

Безрода Анатолій Миколайович народився 1 квітня 1967 року в місті Лубни Полтавської області. У 1989 році закінчив Полтавське Червонопрапорне вище зенітне ракетне командне училище імені генерала армії М.Ф.Ватутіна.

Служив у Радянській Армії. Після звільнення у запас працював учителем допризовної підготовки у Михнівській середній загальноосвітній школі Лубенського району, в службі охорони.

Із серпня 2014 року виконував військовий і громадянський обов’язок у зоні АТО у складі 93 окремої механізованої бригади на посаді командира взводу.

12 січня 2015 року під селом Тоненьке Ясинуватського району Донецької області отримав тяжке поранення внаслідок мінометного обстрілу.
Помер у госпіталі 13 січня 2015 року. Похований в місті Лубни. Анатолію було 47 років.

Указом Президента України № 311/2015 від 4 червня 2015 року, «за особисту мужність і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», Безрода Анатолій Миколайович нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

У лютому 2015 року був нагороджений відзнакою Лубенської міської ради «За заслуги перед містом Лубни» (посмертно).

Солдат КОРЗУН Роман Анатолійович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання.

Система Orphus