Ви тут:
Суспільство Україна 

Сертифікат про бустерну дозу з’явиться у Дії до кінця тижня, – Мінцифри

Сертифікат про бустерну дозу з’явиться у Дії до кінця тижня, – Мінцифри

Міністерство охорони здоров’я має завершити зі свого боку всі технічні роботи. Тільки тоді сертифікат про бустерну дозу проти COVID-19 з’явиться у “Дії”.

Очікується, що сертифікат про третю дозу буде доступний у застосунку, попередньо, до кінця тижня. Про це повідомили в Мінцифри під час брифінгу, пише ТСН.

“Бустерна доза вакцини буде відображена в наявних внутрішньому і міжнародному сертифікаті. Генерування сертифіката відбуватиметься за таким самим алгоритмом, як і зараз”, – повідомили у Мінцифри.

Згенерувати сертифікат можна буде після того, як громадянин отримає бустерну дозу. Потрібно буде увійти до застосунку “Дія” і заново згенерувати свої сертифікати.

“Після цього вони оновляться і буде відображатися “третя доза” вакцини, а також змінений термін дії сертифіката на 270 днів”, – додали у Мінцифри.

Допоки сертифікат про бустерне щеплення недоступний, всі вакциновані третьою дозою, можуть користуватися “зеленим” сертифікатом про повний курс щеплень. Варто наголосили, що обов’язковою підставою для отримання сертифікату є запис в електронній системі охорони здоров’я (ЕСОЗ).

Система Orphus Поделиться на fb