Ви тут:
Суспільство Україна 

“РФ не змирилась із європейським вибором українського народу”, – генерал-лейтенант Залужний на засіданні Військового комітету НАТО

“РФ не змирилась із європейським вибором українського народу”, – генерал-лейтенант Залужний на засіданні Військового комітету НАТО

13 січня, Головнокомандувач ЗС України / CinC AF of Ukraine генерал-лейтенант Валерій Залужний взяв участь у засіданні Військового комітету НАТО на рівні головнокомандувачів (начальників генеральних штабів) НАТО у форматі з Україною під керівництвом Голови Військового комітету НАТО адмірала Роба Бауера. / On 13 January, the Commander-in-Chief of the Armed Forces of Ukraine Lieutenant General Valerii Zaluzhnyi, took part in a meeting of the Military Committee in Chiefs of Defence Session with Ukraine under the supervision of the 33rd Chairman of the Military Committee of the North Atlantic Treaty Organization (NATO) Admiral Rob Bauer ( Koninklijke Marine).

Джерело: Генеральний штаб ЗСУ

Генерал-лейтенант Валерій Залужний під час свого виступу ознайомив учасників із поточною безпековою ситуацією навколо кордонів України, на тимчасово окупованих територіях та в районі проведення операції Об’єднаних сил.

«росія не змирилась із європейським вибором українського народу і продовжує агресію проти нас та нарощує свою військову присутність навколо нашого кордону», – акцентував Головнокомандувач Збройних Сил України. Він також запевнив, що «Збройні Сили разом з усім українським народом готові діяти за будь-яких сценаріїв розвитку ситуації».

У своєму виступі Головнокомандувач Збройних Сил України зосередив увагу на використанні державою-агресором інструментів гібридної війни, серед яких і газовий шантаж, і так звана «міграційна криза», й інформаційна війна.

«Загроза нового етапу збройної агресії Росії поряд з її ультиматумом Заходу вимагають комплексної і консолідованої відповіді, що ґрунтується на непорушних цінностях демократичного світу», – наголосив генерал-лейтенант Валерій Залужний.

Він також висловив впевненість, що Збройні Сили України стануть гідною і ефективною бойовою складовою союзних військ НАТО.

Також у рамках візиту Головнокомандувач Збройних Сил України провів низку двосторонніх зустрічей.

Система Orphus Поделиться на fb