Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Регіональними потягами, виробництва Крюківського заводу, вже скористались понад 20 тисяч пасажирів

Регіональними потягами, виробництва Крюківського заводу, вже скористались понад 20 тисяч пасажирів

Три регіональні експреси, які запустили у листопаді – грудні 2021 року, вже перевезли понад 20 тисяч пасажирів. Вони курсують на сході, заході та півдні України.

Найпопулярнішим серед пасажирів є “Слобожанський експрес”, що курсує за маршрутами Харків — Попасна — Харків, Харків — Суми — Ворожба — Харків. Він перевіз 10,5 тисяч пасажирів. “Дунайський експрес” Ізмаїл — Одеса — Ізмаїл  — 6,6 тисяч пасажирів та “Буковельський експрес” Львів — Ясіня — Львів — 3,1 тис. пасажирів, повідомили у пресслужбі Укрзалізниці. 

На зазначених маршрутах використовуються сучасні дизель-поїзди ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу, які АТ “Укрзалізниця” придбало у 2021 році в рамках реалізації програми Президента України Володимира Зеленського “Велике будівництво”. У складі дизель-поїзда 3 вагони — 170 місць. Поїзд має сучасні елементи інтер’єру та екстер’єру, пристосований також для перевезення маломобільного населення.

У 2022 році Укрзалізниця планує отримати щонайменше два аналогічні дизель-поїзди та розширити мережу курсування регіональних експресів.

Система Orphus Поделиться на fb