Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Прокуратура вимагає скасувати дозволи на розміщення мобільних кав’ярень в історичній частині Полтави

Прокуратура вимагає скасувати дозволи на розміщення мобільних кав’ярень в історичній частині Полтави

Полтавська окружна прокуратура подала позовну заяву про скасування паспортів прив’язки на “Мобільні кав’ярні – Coffeephone”, а також рішень Комісії з розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності у Полтаві.

Про це повідомили у Полтавській обласній прокуратурі.

Минулого року вказаною Комісією фізичній особі-підприємцю надано дозвіл на продовження розміщення пересувних тимчасових споруд терміном на 1 рік, хоча фактично вони розміщені вперше.

“Крім того, ці мобільні кав’ярні – стаціонарні. Тож процедура їх розміщення передбачає укладення договорів особистого строкового земельного сервітуту, чого не було зроблено – як наслідок, місцевий бюджет не отримує орендну плату за користування землею. Також переважна кількість споруд розташовані в комплексній охоронній зоні Полтави, що порушує історичне середовище міста. Позов пред’явлено в інтересах держави в особі територіальної громади міста до Комісії з розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Полтава, Управління з питань містобудування та архітектури і виконавчого комітету Полтавської міської ради”, – йдеться у повідомленні.

Наразі Полтавським окружним адміністративним судом відкрито провадження у справі.

Полтавська обласна прокуратура подала 31 позов щодо знесення 57 тимчасових споруд у Полтаві. На сьогодні вже задовольнили 15 позовів відносно 31 МАФу.

Система Orphus Поделиться на fb