Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Проблеми на них не впливають: продажі Rolls-Royce і Bentley стали рекордними

Проблеми на них не впливають: продажі Rolls-Royce і Bentley стали рекордними

Бренди автомобілів класу люкс, такі як Rolls-Royce, Bentley, Porsche та BMW, повідомили про рекордні продажі у 2021 році попри дефіцит чипів та скорочення поставок у масовому сегменті.

Про це пише WSJ.

Так, компанія Rolls-Royce, що належить BMW, продала минулого року рекордні 5 586 автомобілів, що на 49% більше, ніж роком раніше.

Продажі Bentley також стали рекордними – 14 659 штук (плюс 31%). Porsche, яка входить до групи Volkswagen, продала 301 915 автомобілів, що на 11% перевищує показник попереднього року.

Читайте також: У Полтаві зареєстрували новий Rolls-Royce за пів мільйона доларів

Автовиробники пояснюють це тим, що заможні покупці більше за інших виграли від відновлення економіки, буму криптовалют і різкого зростання цін на акції.

“Зіткнувшись із необхідністю обмежувати виробництво через пандемію та нестачу чипів, автовиробники перенаправили наявні ресурси на випуск найдорожчих і прибуткових автомобілів”, – пише видання.

“На нас навряд чи вплине нестача мікросхем”, – розповів газеті директор з продажу Bentley Motors Ален Фаві.

За його словами, процес у групі VW дуже централізований і одним із елементів для ухвалення рішення про розподіл компонентів є маржа рентабельності.

При цьому продажі у світі основного бренду групи – VW – впали за рік на 8,1% і склали 4,9 млн штук, оскільки головний завод автовиробника у Вольфсбурзі працював не на повну потужність через брак чіпів.

Перейти до вмісту