Ви тут:
Анонс Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавський художній музей запрошує до “Казкового міста”

Полтавський художній музей запрошує до “Казкового міста”

Виставка “Казкове місто” вихованців образотворчого відділу Полтавської міської школи мистецтв “Мала академія мистецтв” імені Раїси Кириченко викладачів Світлани Конопльової і Марини Леонович у залі дитячої творчості імені Саші Путрі Полтавського художнього музею (галерея мистецтв) імені Миколи Ярошенка присвячена рідному краю, рідному місту – атмосферному в різні пори року, дитячим мріям, захопленням та сподіванням.

Оригінальні підходи до тем, пошуки і вибір художнього вирішення, безпосередність виконання робіт вражає своєю щирістю та душевністю – це позитивний емоційний зв’язок із мистецтвом.

Дітям має бути цікаво малювати, а глядачам – дивитись на експоновані малюнки та теж вчитися вивільняти свій творчий потенціал.

Полтавська міська школа мистецтв “Мала академія мистецтв” – один із найбагаточисельніших початкових спеціалізованих мистецьких закладів України 2021 року відзначила своє тридцятиріччя.

Під керівництвом директора Тетяни Магомедової в “Малій академії мистецтв” на музичному, хореографічному, театральному та образотворчому відділах працюють фахівці високого рівня.

За час свого існування школа мистецтв має великі творчі здобутки: тільки за останній рік – понад 300 лауреатів і переможців міжнародних, всеукраїнських та обласних фестивалів і конкурсів.

Образотворчий відділ “Малої академії мистецтв”, виставку вихованців якого представлено для перегляду, – це злагоджений творчий колектив, де активно  співпрацюють педагоги, батьки та учні. Участь та перемоги у чисельних виставках та конкурсах міжнародного, всеукраїнського, обласного та міського рівнів яскравий тому приклад. Відкриття виставки відбудеться 27 січня о 14 годині.

Система Orphus Поделиться на fb