Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Полтавські податківці розповіли про боротьбу з відмиванням доходів одержаних злочинним шляхом

Полтавські податківці розповіли про боротьбу з відмиванням доходів одержаних злочинним шляхом

Протягом 2021 року відділом боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом Головного управління ДПС у Полтавській області було виявлено 381 фінансову операцію, що можуть бути пов’язані з легалізацією доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванням тероризму в тому числі за ініціативою управління податкового аудиту – 93.

Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Андрій Якименко.

За результатами проведеного аналізу суб’єктів господарської діяльності на предмет відповідності вимогам законодавства у сфері запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, складено 58 висновків аналітичних досліджень з ознаками кримінальних правопорушень на загальну суму 5 млрд. 973 млн. 888 тис.грн., за наступними статтями: 54 – за ст. 209 Кримінального кодексу України на загальну суму встановлених збитків – 4 млрд. 939 млн. 637 тис.грн., 65 – за предикатними злочинами на загальну суму встановлених збитків – 1 млрд. 34 млн. 251 тис. гривень.

Приєднано 42 матеріали з ознаками кримінальних правопорушень до кримінальних проваджень. Обліковано шість кримінальних правопорушення за матеріалами відділу боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом.

Крім того, Головне управління ДПС у Полтавській області нагадує, що до 1 вересня 2022 року в Україні триває кампанія  одноразового (спеціального) добровільного декларування – цивілізованого способу легалізації доходів.

Система Orphus