Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавська письменниця і журналістка потрапила до довгого списку міжнародного конкурсу “Крилатий Лев”

Полтавська письменниця і журналістка потрапила до довгого списку міжнародного конкурсу “Крилатий Лев”

Журі Шостого міжнародного літературного конкурсу рукописів прози “Крилатий Лев” оголосило довгий список претендентів.

До переліку потрапили 20 авторів. Серед них – полтавська письменниця і журналістка Галина Пустовгар за збірку оповідань “Сто разів про важливе”, пише “Читомо”.

Переможців конкурсу оголосять у квітні цього року.

“Крилатий Лев” – літературний конкурс, який відзначає раніше не опубліковані рукописи, написані українською мовою або перекладені на українську. Як зазначають організатори конкурсу, головна відзнака – випуск книжки переможця накладом не менше 1000 примірників. Також журі визначає десятку найкращих авторів та найперспективніших молодих талантів, рукописи чи фрагменти яких будуть опубліковані в молодіжних числах часопису “Дзвін”.

Галина Пустовгар – авторка книг “Насправді це про любов”, “Нащо равликові хатка?”. Друкувалася в місцевій та всеукраїнській пресі, альманахах “Болотні вогні”, “Гранослов – 2004” та “Гранослов – 2005”, “Острови” та “Острови-2”, антології “Поети Полтавської “Просвіти”, антології сучасної жіночої поезії Полтавщини “Вишнева повінь”. Лауреат премії видавництва “Смолоскип” у номінаціях “Поезія” та “Проза”, дипломантка Міжнародного конкурсу молодих літераторів “Гранослов”. Лауреат Полтавської обласної премії ім. Леоніда Бразова у номінації “Проза”, літ. конкурсу “Молода КороНація”, повідомляється на сайті Полтавської обласної організації Національної спілки письменників України.

Нагадаємо, полтавський письменник Сергій Осока став номінантом Шевченківської премії-2022.

Система Orphus Поделиться на fb