Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

Полтавська бібліотека запрошує на презентацію антистресової книги Тетяни Бондар

Полтавська бібліотека запрошує на презентацію антистресової книги Тетяни Бондар

Сльози, крики, істерики – часті гості вдома чи супроводжують вашу дитину і в школі? Ви не можете зрозуміти, як допомогти дитині навчатися без стресу, а самим – відмовитися від покарань і заспокійливих? Тоді вам стане в нагоді цей захід.

18 січня о 14:00 у Полтавській обласній бібліотеці для юнацтва імені Олеся Гончара відбудеться презентація книжки Тетяни Бондар “Навчання без стресу, або Як не плакати над домашнім завданням”, яка щойно побачила світ.

Тетяна Бондар понад 20 років в освіті, має ступінь кандидата філософських наук, викладає на кафедрі менеджменту освіти у Полтавському ОІППО, сертифікована тренерка з критичного мислення, громадянської освіти і медіаграмотності. Тому презентація її дебютної книжки буде проходити з елементами тренінгу.

“На зустрічі всі отримають лайфхаки з підготовки домашніх завдань, алгоритми перезапуску дитячої мотивації, вправи для розвитку пам’яті та уваги, методи роботи з інтелект-картами, техніки для розвитку читацьких навичок, прийоми дитячого тайм-менеджменту, рецепти взаємодії з “кліповим мисленням» дитини. Тож запрошуємо на презентацію турботливих батьків, креативних і небайдужих учителів, усіх, хто допомагає дитині стати успішною!”, – уточнює модератора заходу Вікторія Піскова.

Марія Бойко

Система Orphus Поделиться на fb