Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Податківці закликають полтавців своєчасно подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи

Податківці закликають полтавців своєчасно подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи

Відповідно до п.п. 49.18.4 п. 49.18 ст. 49 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ), податкова декларація про майновий стан і доходи подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб – до 1 травня року, що настає за звітним, крім випадків, передбачених розд. IV ПКУ.

Джерело: Головне управління ДПС у Полтавській області

Підстави для нарахування податкової знижки із зазначенням конкретних сум відображаються платником податку у річній податковій декларації про майновий стан та доходи, яка подається по 31 грудня включно наступного за звітним податкового року (п.п. 166.1.2 п. 166.1 ст. 166 розд. IV ПКУ).

Згідно з п. 179.7 ст. 179 ПКУ фізична особа зобов’язана самостійно до 1 серпня року, що настає за звітним, сплатити суму податкового зобов’язання, зазначену в поданій нею податковій декларації про майновий стан та доходи.

До 1 вересня 2022 року в Україні триває кампанія  одноразового (спеціального) добровільного декларування – цивілізований спосіб легалізації доходів.

Більш детальна інформація за посиланням.

Система Orphus Поделиться на fb