Ви тут:
Кримінал Полтавщина Суспільство 

Побиття журналіста у Кременчуці: подробиці події

Побиття журналіста у Кременчуці: подробиці події 

У Кременчуці побили журналіста міської телерадіокомпанії, коли він намагався потрапити до захопленого невідомими приміщення Кременчуцької центральної районної лікарні.

За словами свідків, “тітушки” побили журналіста Кременчуцької міської телерадіокомпанії Антона Воробйова.
 
Коли Воробйов разом з оператором, виконуючи обов’язки журналіста, намагався потрапити до лікарні, його кілька разів сильно вдарили та виштовхали на двір. Нападників було двоє. Журналістові стало погано, йому викликали “швидку” і госпіталізували.

У фейсбуці Антон Воробйов розповів, як його побили професіональні “тітушки” та закликав правоохоронців провести справедливе розслідування.Також він провів аналогію з “буремними 90-ми роками” щодо захоплення лікарні в Кременчуці.

Читайте також: У Кременчуці побили місцевого журналіста: поліція Полтавщини відкрила кримінальне провадження

Скандал спалахнув скандал після того, як були закриті обласні психоневрологічний та наркологічний диспансери. Тепер кременчужани змушені їздити до Полтави.

Міська влада Кременчука, щоб виправити ситуацію і допомогти пацієнтам, ухвалила рішення створити міські психіатричну і наркологічну служби, розташувавши їх у приміщенні Кременчуцької ЦРЛ, яка рік тому була передана на баланс міста.

Приміщення ЦРЛ, виділені під створення психіатричної та наркологічної служб, раніше орендувало Кам’янопотоківське ЦПМСД. Однак продовжувати оренду від 1 січня 2022 року відмовилося, але й звільняти приміщення також не хоче.

 

 

 

ФОТО: ілюстративне

Система Orphus Поделиться на fb