Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Пішла з життя викладачка полтавського вишу

Пішла з життя викладачка полтавського вишу

20 сiчня на 81-му році відійшла у вічність заслужений працівник освіти України, професор кафедри фінансів, банківського бізнесу та оподаткування, видатна вчена у галузі обліку та аудиту Юстина Андріївна Верига.

Про це повідомили у Національному університеті “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка”.

Церемонія прощання і чин похорону відбудеться у суботу, 22 січня, об 11:30 у Спаській церкві м. Полтави (вул. Соборності, 10).

Заслужений працівник освіти України, видатна вчена-економіст, педагог-новатор, кандидат економічних наук, доктор філософії, професор Юстина Андріївна Верига понад півстоліття віддала науково-педагогічній роботі, виховавши плеяду висококваліфікованих бухгалтерів, економістів, фінансистів, науковців і управлінців.

Автор понад 500 наукових та навчально-методичних праць, у тому числі як співавтор підручників, навчальних посібників тощо.

Професор Юстина Верига була взірцем викладача, який працює з великим натхненням, використовує найсучасніші методики викладання економічних дисциплін, майстерно поєднуючи з власним практичним досвідом, абсолютно віддана улюбленій справі і популяризувала професії бухгалтера, аудитора, фінансиста, економіста.

Фахівці-практики і колеги-науковці надзвичайно цінували професійне спілкування, дорожили дружбою і шанували авторитет Юстини Андріївни.

За свою подвижницьку працю, плідну науково-педагогічну діяльність, високий професіоналізм, педагогічну майстерність, активну життєву позицію і значний внесок у розвиток освіти і науки України Юстина Андріївна Верига нагороджена численними відзнаками.

Система Orphus Поделиться на fb