Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Підприємців з Полтавщини запрошують до участі в онлайн-конференції “Україна – Китай. Регіональне співробітництво. Нові шляхи розвитку”

Підприємців з Полтавщини запрошують до участі в онлайн-конференції “Україна – Китай. Регіональне співробітництво. Нові шляхи розвитку”

Агенція регіонального розвитку Полтавської області “Офіс євроінтеграції” спільно з Українським союзом промисловців і підприємців та Асоціацією Українсько-Китайського Співробітництва запрошують виробників харчової і сільськогосподарської продукції представити своє підприємство на онлайн-конференції “Україна – Китай. Регіональне співробітництво. Нові шляхи розвитку”, яка відбудеться у I кварталі 2022 року.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Під час конференції презентують потенціал Полтавської області в сфері виробництва харчової і сільськогосподарської продукції, пошук можливостей виходу ринок КНР та реалізація спільних проєктів щодо складання та транзиту китайських товарів до Європи та продажу їх в Україні.

Крім того, до участі в онлайн-конференції запрошуються підприємства із знаннями ринкового сегмента, наявністю досвіду та виробничих потужностей, які мають конкретні пропозиції для створення спільного бізнесу зі складання/комплектації продукції в Полтавській області для подальшого експорту до країн ЄС.

Для участі у конференції необхідно підготувати презентацію про діяльність підприємства та надати пропозиції щодо співпраці з китайськими партнерами. Проведення онлайн-конференції планується у вигляді В2В майданчика, де українські підприємства презентуватимуть свої проекти китайській стороні.

У разі зацікавленості необхідно заповнити форму за посиланням до 31.01.2022 року.

Система Orphus Поделиться на fb