Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Під час новорічних свят на Полтавщині розшукали сімох безвісти зниклих дітей

Під час новорічних свят на Полтавщині розшукали сімох безвісти зниклих дітей

З 31 грудня по 3 січня до поліції Полтавщини надійшло сім звернень про зникнення неповнолітніх. Усіх дітей розшукали та повернули родинам.

В останній день 2021 року близько 16:00, до сектору поліцейської діяльності №1 (м. Решетилівка) звернулася місцева жителька, яка повідомила, що її 11-річний син зранку пішов з дому та не повернувся. На пошуки хлопчика негайно орієнтували весь особовий склад місцевої поліції. Упродовж години малолітнього знайшли в селі М’якеньківка, неподалік Решетилівки. Дитину повернули батькам, повідомили у пресслужбі обласної поліції.

До Кременчуцького районного управління поліції 1 січня за допомогою звернувся мешканець села Потоки, який повідомив про зникнення його дружини з дворічним сином. Чоловік зазначив, що жінка не виходить з ним на зв’язок з 29 грудня. На пошуки зниклих орієнтували всі наряди кременчуцької поліції. Менше ніж за пів години місце перебування жінки та дитини встановили. Загрози їх життю та здоров’ю немає.

Цього ж дня, близько 10:00, до поліції звернувся мешканець села Кулаженці Лубенського району, який повідомив, що близько трьох днів тому пішла з дому його донька, 2004 року народження. Місце перебування дівчини невідоме. Поліцейські негайно розпочали пошуки зниклої. І вже за годину місце її  перебування встановили. З нею все добре. ЇЇ життю ніщо не загрожує.

Ще одне повідомлення про зникнення малолітнього надійшло до поліції  близько 14:30 у цей же день. Мешканка селища Опішне, Полтавського району, повідомила, що 1 січня, близько 05:00 пішов з дому та не повернувся її син, 2011 року народження. Упродовж 15 хвилин малолітній був знайдений. Його життю та здоров’ю нічого не загрожує.

До поліції Полтави 1 січня, близько 19:30, звернулася місцева мешканка, яка повідомила, що 31 грудня її 15-річна племінниця пішла святкувати Новий рік і додому не повернулася. На пошуки неповнолітньої орієнтували всі наряди місцевої поліції. Правоохоронці розшукали дівчину 2 січня, близько 12:00. З нею все добре, її життю нічого не загрожує.

До поліції Кременчука 2 січня, близько 19.00, звернувся місцевий чоловік, який повідомив, що близько 14:00 його син, 2007 року народження, пішов гуляти та додому не повернувся. Поліцейські негайно розпочали пошуки дитини. Неповнолітнього знайшли близько 21:00. З ним все добре. Хлопчик перебував у своєї бабусі в селі Павлиш, Кіровоградської області.

До Лубенського районного управління поліції 3 січня, близько 10:00, звернулася місцева жителька, яка повідомила про зникнення її сина, 2004 року народження. Жінка зазначила, що хлопець 2 грудня, близько 19:00, пішов з дому і назад не повернувся. Упродовж пів години поліцейські встановили місце перебування хлопця. З ним усе добре. Перебував у товариша.

Працівники поліції з усіма неповнолітніми та їх рідними провели профілактичні бесіди з метою недопущення подібних випадків у майбутньому. 
Система Orphus