Ви тут:
Спорт Суспільство 

Перші українські спортсмени прибули на Олімпіаду-2022

Перші українські спортсмени прибули на Олімпіаду-2022

До Олімпійського селища XXIV зимових Олімпійських ігор в Пекіні прибули перші українські спортсмени.

Про це повідомляє НОК України.

Всього на Іграх-2022 буде три олімпійські селища, які розташуються у трьох кластерах з олімпійськими об’єктами.

Біатлоністи розміщуватимуться у селищі Чжанцзякоу, що за 200 км від Пекіна. Тут вони мешкатимуть разом з представниками фристайлу, лижних гонок, стрибків на лижах з трампліну, лижного двоборства.
Українці до столиці зимових Олімпійських ігор добиралися літаком, який прямував з Франкфурта. Разом з нашими спортсменами на борту переліт здійснювали представники Німеччини та Канади.

Після проходження усіх ковід-протоколів в аеропорту біатлоністи спеціальним шатлом діставалися до Олімпійського селища.
Нам вдалося поспілкуватися з представницею біатлонної команди Дар’єю Блашко, яка поділилися першими враженнями від перебування в Олімпійському селищі.

«Щось роздивитися і прогулятися самим селищем ще не було часу Поки отримали багаж, поїли. До речі, в їдальні чималий вибір страв, багато риби, м’яса. Зараз будемо відпочивати. А вже зранку запланована розминка і в обід виїдемо на перше тренування. Тоді вже можна буде ознайомитися з трасою», – прокоментувала біатлоністка.

Сама житлова зона селища складається з 9 багатоквартирних будинків. На території площі, що займає 21,7 тисяч кв. м розташовується 22 приміщення, зокрема медичний центр, ліцензійний магазин сувенірів, культурні заклади тощо.

Планується, що Олімпійське селище в Чжанцзякоу прийме 2 020 спортсменів та офіційних осіб з 79 країн світу, а після Олімпійських та Паралімпійських ігор містечко перетвориться в діловий квартал.

Система Orphus Поделиться на fb