Ви тут:
Суспільство Україна 

Оголосили довгий список фіналістів Нацвідбідбору Євробачення-2022

Оголосили довгий список фіналістів Нацвідбідбору Євробачення-2022

Суспільний мовник назвав імена 27 учасників, які потрапили до лонглиста Національного відбору на участь у Пісенному конкурсі Євробачення-2022.

Список учасників: Alina Pash, AMARIIA, Barleben, DOdoBro, Cloudless, FIZRUK, Gorim!, IDXO, Kalush Orchestra, LAUD, Laura Marti, Michael Soul, Our Atlantic, Oyedamola, ROXOLANA, Schor, SHY, Sofia Shanti, SOWA, The blue artic The Tape Machine, Victoria NIRO, WELLBOY, АНЦЯ, Віка Ягич, Східзахід, Юлія Тимочко.

Наступного тижня оголосять список фіналістів та відбудеться жеребкування між ними для участі у фіналі.

“Через пандемію Нацвідбір не проводився з 2020 року, за цей час в українських музикантів явно накопичилася енергія та матеріал і гідних заявок було дуже багато! Однак на цьому етапі великої кількості суперечок серед оргкомітету не було і довгий список сформувався доволі швидко. Але боротьба іде за 8 місць у фіналі, тож найзапекліші суперечки попереду!”, — прокоментував Ярослав Лодигін, член правління Суспільного.

Варто зазначити що в Україні змінили кількість учасників Нацвідбору Євробачення-2022. Цьогоріч за право представляти Україну на Міжнародному пісенному конкурсі боротимуться 8 співаків. На відміну від попередніх відборів, у 2022 році єдиного представника обиратимуть лише у фіналі. 

Господарем Євробачення-2022 стане місто Турин. Великий фінал відбудеться в арені PalaOlimpico 14 травня. Півфінали — 10 та 12 травня. 

Нагадаємо, фінал Нацвідбору Євробачення відбудеться у лютому.

Система Orphus Поделиться на fb