Ви тут:
PROвсе Суспільство 

“Обіцяють дохід у 20 тис грн”: monobank повідомляє про новий вид шахрайства

“Обіцяють дохід у 20 тис грн”: monobank повідомляє про новий вид шахрайства

Нова шахрайська схема набирає обертів в уанеті, на цей раз ділки мімікрують під monobank.

Як повідомляє ain.ua, шахраї обіцяють від 1000 грн до 20 000 грн пасивного доходу на день через криптовалютні інвестиції. Насправді ж до банку дані оголошення не мають жодного відношення. Між тим, за словами Олега Гороховського, довірливі клієнти monobank вже втратили через шахраїв понад 50 000 грн.

17 січня по Facebook почала ширитися реклама сервісу пасивного доходу, який буцім-то запустив популярний український необанк monobank. Вона обіцяє укранцям мінімум 12 000 на місяць пасивного заробітку. На фотографіях в оголошеннях фігурують співасновники Олег Гороховський, а також Дмитро Дубілет, який давно вийшов з бізнесу.

Якщо клікнути по оголошенню, користувач попаде на сторінку на сторінку, яка виглядає, як новинний сайт телеканалу «Інтер». В новині йдеться про те, що monobank відтепер пропонує кожному «пасивний дохід від 1000 гривень на день», але треба поспішати – пропозиція обмежена, заробити встигнуть не всі. Звісно ж, до “Інтеру” сторінка не має жодного відношення. Це очевидно, якщо звернути увагу на домен — чомусь новина розміщена на stableprofit2.monster, замість inter.ua.

Усі посилання на monobank у фейковій новині ведуть на лендінг в стилі офіційного сайту Monobank. Користувачам пропонують заповнити анкету, вказати пошту та номер телефону. Після цього на зв’язок має вийте нібито консультант банку. На сайті розміщений калькулятор доходу, який обіцяє понад 32 000 грн за три дні за умови інвестування лише 2700 грн.

Співзасновник monobank Олег Гороховський повідомив у своєму Facebook, що йому вже відомо про шахраїв. На сьогодні від їхніх дій вже постраждали щонайменше 9 клієнтів банку – вони втратили сумарно 53 338 грн через цей сайт.

Система Orphus Поделиться на fb