Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На залізничному вокзалі Полтави розпочали вводити бустерну дозу вакцини проти COVID-19

На залізничному вокзалі Полтави розпочали вводити бустерну дозу вакцини проти COVID-19

У пункті вакцинації на залізничному вокзалі Полтави розпочали вводити бустерну дозу вакцини проти коронавірусної інфекції.

Бустерну дозу, як додатково, в Україні розпочали вводити з 6 січня усім повнолітнім українцям, які до цього вже отримали дві дози проти COVID-19. Після отримання другої дози має пройти від шести до дев’яти місяців, повідомляє Укрзалізниця.

Нагадаємо, пункт вакцинації з кінця жовтня 2021 року працює на станції Полтава-Південна. Графік роботи пункту щеплення – з 08:30 до 15:00, субота та неділя з 08:30 до 10:00.

На залізничному вокзалі Полтава-Київська працює пункт експрес-тестування. 

Для бустерної дози перевагу надаватимуть м-РНК-вакцинам — Comirnaty (Pfizer) та Moderna, незалежно від того, якою вакциною була щеплена людина попередні два рази. Також на основі бустерної дози буде сформований новий сертифікат, який буде дійсним 270 днів.

Окрім Полтави, бустерну дозу вакцини можна отримати на залізничних вокзалах таких міст: Київ, Дніпро, Львів, Одеса, Вінниця, Запоріжжя, Миколаїв, Суми, Рівне, Хмельницький, Кривий Ріг, Коростень, Кам’янське, Конотоп, Коломия, Ковель та Шепетівка.

Система Orphus Поделиться на fb