Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На сайті Полтавської міськради з’явилась петиція про відмову від використання газу для “Вічного вогню”

На сайті Полтавської міськради з’явилась петиція про відмову від використання газу для “Вічного вогню”

На сайті Полтавської міської ради зареєстрували петицію №639 із вимогою відключити використання газу на двох монументах “Вічного вогню”.

Її автор, екоактивіст Сергій Антоненко закликав владу відмовитися від підтримання вогню.

“У 2021 році на оплату газу для спалювання на двох монументах “Вічного вогню” було витрачено 300 тис. грн. В бюджеті міста на 2022 рік передбачено відповідно 1 млн 200 тисяч гривень. В Полтавській та Харківській областяхгаз добувається з виснажливих родовищ на глибині від 4000 до 6500 м. Пошук нових родовищ вимагає багато ресурсів”, – йдеться у петиції.

Автор петиції вважає, що спалювання газу є не раціональним та не ефективним витрачанням податків, тим більше під час енергетичної кризи.

І це не має відношення до прояву пам’яті чи цінності. Відповідні кошти можна направити на проекти соціального, медичного змісту для населення або/та впровадження інфраструктури по окремому збору та переробці/утилізації відходів.

Читайте також: Володимир Зеленський відповів на петицію про скасування “обов’язкової” вакцинації та карантину

В 2009 році в Черкасах влада міста відмовилась від “вічного” вогню на газу. У деяких містах є практика вмикати газ лише один раз (Львів) або декілька днів на рік (Хмельницький, Ужгород, Вінниця, Тернопіль), – зазначив автор петиції.

Раніше депутат міської ради Полтави Юлія Городчанина провела опитування щодо доцільності функціонування “Вічного вогню”.

Система Orphus Поделиться на fb