Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині визначили переможців обласного конкурсу “Збережи ялинку”

На Полтавщині визначили переможців обласного конкурсу “Збережи ялинку”

Конкурсні роботи приймались за номінаціями: «Стилізована ялинка», «Традиційна народна іграшка», «Новорічний вінок», «Новорічний подарунок», «Сюжетна композиція», «Новорічно-різдвяна композиція”.

Джерело: Департамент освіти і науки

Всього подали на конкурс 649 робіт: 183 стилізовані ялинки, 110 новорічних вінків, 118 новорічно-різдвяних композицій, 105 новорічних подарунків, 58 традиційних народних іграшкок, 75 сюжетних композицій.

У номінації «Новорічно-різдвяна композиція»:

I місце – учні 4-Б класу Карлівського ліцею № 5 імені Ніни Герасименко Карлівської міської ради;
II місце – Келембет Софія, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Горішньоплавнівської міської ради;
III місце – Галаган Ілля, учень 2-А класу Глобинського ліцею № 1 імені В.Є. Курченка Глобинської міської ради.

Переможці у номінації , «Сюжетна композиція»:

I місце – вихованці гуртка , «Чарівна скринька» Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості»Терешківської сільської ради;
II місце – вихованці гуртка кераміки «Обереги» Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді;
III місце – Сазонова Вероніка, Кулик Тетяна, Мосюндзь Аліна, учениці Бричківського навчально-виховного комплексу Полтавської міської ради.

У номінації «Традиційна народна іграшка» перемогу здобули:

I місце – Дологоненко Єлизавета, вихованка гуртка , «Рукоділля» Градизької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів № 2 Градизької селищної ради;
II місце – Брашован Марія, учениця Глобинського ліцею № 1 імені В.Є. Курченка Глобинської міської ради;
III місце – вихованці гуртка , «Чарівні квіти» філії Полтавського обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді у Полтавському районі.

У номінації «Стилізована ялинка»:

I місце – Небеський Матвій, Карягіна Вікторія, Коропенко Богдан, Туманов Давид, учні 7-Б класу Кременчуцької гімназії № 9 Кременчуцької міської ради;
II місце – Казєєв Роман, учень Чорнухинського ліцею імені Г.С. Сковороди Чорнухинської селищної ради;
III місце – Біла Вікторія, учениця 2-Б класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Горішньоплавнівської міської ради.

У номінації «Новорічний вінок» призові місця посіли:

I місце – Мироненко Софія, учениця 3-Б класу Карлівського ліцею № 1 Карлівської міської ради;
II місце – Дігтяр Єлизавета, учениця 5-В класу спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Горішньоплавнівської міської ради;
III місце – Клочко Анна, учениця Майбородівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Піщанської сільської ради.

У номінації «Новорічний подарунок»:

I місце – Четверило Анастасія, вихованка гуртка «Хобі-арт» ліцею № 6 «Лідер» Полтавської міської ради;
II місце – Ягольницький Владислав,учень Вишнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новороржицької селищної ради;
III місце – Сакун Тамара, вихованка гуртка «Успішний крок» Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради.

Система Orphus