Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині визначили навчальний заклад з найкращою навчально-матеріальною базою для виховання майбутніх захисників і захисниць України

На Полтавщині визначили навчальний заклад з найкращою навчально-матеріальною базою для виховання майбутніх захисників і захисниць України

Полтавщина – одна з областей, де військово-патріотичному вихованню молоді приділяється значна увага. Розуміючи, що основи патріотизму закладаються у навчальних закладах, зокрема на уроках «Захист Вітчизни», саме на покращення навчально-матеріальної бази з даного предмету звертає увагу керівництво Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Джерело: Полтавський обласний ТЦК та СП

Обласний конкурс серед закладів освіти на кращу матеріальну базу військово-патріотичного і фізичного виховання проводиться з метою підвищення ролі предметів «Захист України» та «Фізична культура» у формуванні в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок, а також з метою активізації національно-патріотичного виховання в закладах освіти. Конкурс проводиться щорічно за ініціативи Полтавського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, депутатського корпусу обласної ради та громади Полтавщини.

Серед 16 учасників з усієї Полтавської області конкурсна комісія визначила кращих:

I місце – Опорний заклад “Новооржицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Новооржицької селищної ради”. Переможці отримали винагороду – 200 000 гривень.

II місце – Піщанська гімназія Піщанської сільської ради. За друге місце заклад отримав 125 000 гривень.

III місце – Дмитрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Горішньоплавнівської міської ради Кременчуцького району Полтавської області. Заклад отримав 75 000 гривень.

Всі кошти будуть використані для закупівлі обладнання з метою покращення матеріально-технічної бази та навчально-методичного забезпечення з предметів «Фізична культура», «Захист України» та військово-патріотичного виховання.

Система Orphus