Ви тут:
Полтавщина Сільське господарство Суспільство 

На Полтавщині сертифіковані 32 виробники органічної продукції

На Полтавщині сертифіковані 32 виробники органічної продукції

На сьогодні у Полтавській області сертифіковані 32 виробники органічної продукції.

Про це повідомили у Департаменті агропромислового розвитку Полтавської ОДА.

“Область має значні можливості для розвитку органічного землеробства. Загальна площа земель, зайнятих під органічним виробництвом, по області становить 33,2 тис. га, або 2,5 % орних земель”, – йдеться у повідомленні.

Крім того, у 2021 році була призупинена тенденція зменшення площ озимих зернових. Під урожай 2022 року посіяно 263,5 тис. га озимих на зерно, із них: пшениці – 246,7 тис. га, жита – 6,4 тис. га, ячменю – 10,4 тис. га. Усі посіви знаходяться в доброму та задовільному станах.

За валовим збором основних сільськогосподарських культур Полтавська область посідає 2 місце по Україні, за валовим збором зернових та зернобобових культур, кукурудзи та цукрових буряків – 3 місце, сої – 6 місце, соняшнику – 7 місце.

“Комплекс осінньо-польових робіт в області наближається до завершення. Практично завершено збір сільськогосподарських культур, проведено роботи з підготовки до посіву в 2022 році. Активно проводиться підготовка ґрунту на зяб, підготовлено на 1,3 млн. га”, – додали у профільному департаменті.

Фото: ілюстративне

Система Orphus