Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На Полтавщині проведуть штабне тренування з органами управління та силами цивільного захисту

На Полтавщині проведуть штабне тренування з органами управління та силами цивільного захисту

У рамках позачергового засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій провели штабне тренування з керівним складом органів управління територіальних підсистем єдиної державної системи цивільного захисту.

Обговорили питання організації заходів цивільного захисту й забезпечення сталого функціонування галузей економіки, об’єктів життєзабезпечення населення в умовах підвищення загроз і ризиків виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру, можливого ускладнення воєнно-політичної обстановки, повідомили у Полтавській ОДА. 

Як зазначив Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов, засідання комісії організували за дорученням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля. Наголосив, що у регіонах необхідно перевірити стан функціонування системи оповіщення населення, не тільки на обласному, а й на місцевому рівнях. Проаналізувати й забезпечити належний стан захисних споруд. 

За словами т.в.о. голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій Сергія Крука, в областях мають відбутися штабні тренування органів управління і сил цивільного захисту щодо дій в умовах різних кризових ситуацій.

Т.в.о. голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін зазначив, що тематичне штабне тренування у регіоні запланують і проведуть.

“Потрібно оновити інформацію про стан системи оповіщення. Тергромадам ці системи необхідно будувати. У деяких громад є вільні лишки, тож запропонуємо органам місцевого самоврядування спрямувати ці кошти на створення й оновлення систем оповіщення. Цю роботу варто активізувати”, – сказав Дмитро Лунін.

Система Orphus Поделиться на fb