Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

На Полтавщині перевірили 78 медзакладів на дотримання вимог пожежної безпеки

На Полтавщині перевірили 78 медзакладів на дотримання вимог пожежної безпеки

У Полтавській області перевірили 26 медичних закладів, де лікують хворих на COVID-19 на дотримання вимог пожежної безпеки. Загалом в області перевірили 78 медзакладів.

Про це під час апаратної наради розповів директор Департаменту охорони здоров’я Віктор Лисак.

“Перевірено 78 медзакладів області. Є проблеми, які виявили під час перевірок. Були зауваження до редукторів, кришок кисневих балонів та інші. Деякі проблеми можна усунути за невеликого фінансування, ну а на деякі необхідне значне фінансування. У багатьох лікарнях встановлені грати на вікнах кабінетів, де тримають психотропні ліки. За нормами, грати мають відчинятися і таке інше”, – розповів Віктор Лисак.

Читайте також: COVID-сертифікати мають перевіряти в кожному ТРЦ та в закладах громадського харчування, – Дмитро Лунін

Перевірки проводили фахівці ГУ ДСНС у Полтавській області.

“За результатами перевірок направили акти обстежень головним лікарям та Департаменту охорони здоров’я. При перевірці 26 лікарень у 22-х – відсутні або перебувають у несправному стані системи протипожежного захисту, у 15 закладах – дерев’яні елементи покрівель не оброблені вогнезахисним розчином. У 6-ти закладах – в неналежному стані знаходяться системи внутрішнього протипожежного водогону. Сім закладів не в повній мірі забезпечені первинними засобами пожежогасіння, у 4-х закладах – не забезпечене зовнішнє протипожежне водопостачання. Прошу ці чотири лікарні терміново усунути проблему, щоб вчасно та ефективно здійснювати пожежогасіння. У 10-ти закладах – в неналежному стані знаходяться електромережі”, – повідомив заступник начальника ГУ ДСНС України у Полтавській області Володимир Гришанін.

 

Система Orphus