Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

На дорогах державного значення Полтавщини працюють чотири системи зважування автівок у русі

На дорогах державного значення Полтавщини працюють чотири системи зважування автівок у русі

На автомобільних дорогах державного значення Полтавщини встановлено 4 системи Weight-in-Motion. Це дороги М-03 Київ-Харків, М-22 Полтава-Олександрія, Н-31 Дніпро-Решетилівка, Р-60 Кролевець-Пирятин.

За допомогою системи WiM (Weight-in-Motion) автоматично з автомобілів зчитується ряд показників: номерний знак, габаритні розміри, маса, кількість осей, швидкість руху, навантаження на кожне колесо окремо тощо.

“Автоматична система штрафування мінімізує корупційні ризики та усуває вибіркове зважування транспортних засобів. Країна отримує контрольований процес перевезення вантажів та, як наслідок, – безпечні дороги”, – повідомили у Службі автомобільних доріг у Полтавській області.

Дані надходять до Центру обробки даних Укртрансбезпеки та МВС України.

Читайте також: У Полтавській області на двох державних дорогах працюють 4 камери автоматичної фіксації ПДР

Довідково. Weigh-in-Motion — це розумна система збору інформації про рух транспортних засобів українськими дорогами. Вона гарантує точні вимірювання з мінімальною похибкою, збір необхідних даних про транспортний засіб. 

Система зберігає інформацію про пересування більше ніж 10 000 автомобілів в одному напрямку вагою не менше 3,5 тонн. Температурний діапазон від -30°С до +40°С. Компоненти захищені від можливих перенапруг. Автоматично зчитується ряд показників: номерний знак, габаритні розміри, маса, кількість осей, швидкість, тощо. Вплив людського фактору відсутній.

Нагадаємо, раніше в Укравтодорі повідомляли, що на дорогах Полтавщини планують запустити шість комплексів WiM.

Система Orphus Поделиться на fb