Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Минулого року на Полтавщині вилучили з нелегального обігу підакцизної продукції на 13,6 млн грн

Минулого року на Полтавщині вилучили з нелегального обігу підакцизної продукції на 13,6 млн грн

20 січня в Полтавській обласній прокуратурі відбулася розширена зустріч керівників територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади, народних депутатів за участі голови Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, податкової та митної політики Данила Гетманцева й заступника голови Полтавської ОДА Максима Калініна.

Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Данило Гетманцев наголосив на забезпеченні консолідованої роботі всіх профільних служб й органів і зауважив, що показником спільної якісної роботи є відсутність точок продажу й місць виробництва нелегальної продукції.

“Полтавська обласна державна адміністрація не залишається осторонь цієї проблеми. В регіоні працює робоча група з ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами, – розповів Максим Калінін. – За час своєї роботи представники групи перевірили 400 об’єктів та наклали арешт на 552,8 тонни пального”.

Учасники наради підбили підсумки роботи з протидії нелегальному обігу підакцизних товарів на Полтавщині за минулий рік, обговорили проблемні питання, які виникають у діяльності, та план заходів на поточний рік.

“Правоохоронні органи області в 2021 році розслідували 14 кримінальних проваджень, 8 із них скеровані до суду. Загалом торік спільно з податківцями вилучили з нелегального обігу підакцизної продукції на суму 13,6 мільйона гривень”, – розповів керівник Полтавської обласної прокуратури Антон Столітній.

Максим Калінін зауважив, що підакцизні товари – це не лише пальне, а й алкогольні та тютюнові вироби, і на шляху боротьби з їх незаконним обігом важливо, щоб громадяни не залишалися осторонь.

Фото: Полтавська ОДА

Перейти до вмісту