Ви тут:
Полтавщина Прес-релізи Суспільство 

Минулого року близько 30 тисяч жителів Полтавщини знайшли роботу за підтримки служби зайнятості

Минулого року близько 30 тисяч жителів Полтавщини знайшли роботу за підтримки служби зайнятості

Обласна служба зайнятості посприяла в працевлаштуванні 22,9 тисячі людей, зокрема 20 тисячам зареєстрованих безробітних.

6 громадян отримали допомогу по безробіттю одноразово для зайняття підприємницькою діяльністю.

Джерело: Відділ інформаційної роботи Полтавського обласного центру зайнятості

На нові робочі місця з компенсацією роботодавцю витрат у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) працевлаштовані 368 безробітних: із них 55 недостатньо конкурентоспроможні на ринку праці та 313 осіб, які працевлаштовані суб’єктами малого підприємництва в пріоритетних видах економічної діяльності.

За сприяння обласної служби зайнятості до участі в громадських та інших оплачуваних роботах тимчасового характеру залучені 2,5 тисячі людей.

Для відповідності професійно-кваліфікаційного рівня претендентів вимогам роботодавців, за направленням служби зайнятості 4 тисячі безробітних пройшли професійне навчання.

Зокрема 2,9 тисячі слухачів навчались у Центрах професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

7 осіб старше 45 років отримали ваучер для підвищення кваліфікації за спеціальностями «тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» та «водій автотранспортних засобів».

Станом на 1 січня 2022 року на обліку в регіональній службі зайнятості перебуває 17,9 тисячі безробітних. Отримують допомогу по безробіттю 16,6 тисячі клієнтів служби зайнятості.

За професійними групами, серед безробітних переважають робітники з обслуговування, експлуатації та контролю за роботою технологічного обладнання, складання устаткування та машин (26,7%), працівники сфери торгівлі та послуг (14,2%) представники найпростіших професій (13%), законодавці, вищі державні службовці, керівники, менеджери (10,8%), фахівці (9,2%), професіонали (9%).

На 1 січня 2022 року роботодавці заявили до обласної служби зайнятості 1,8 тисячі актуальних вакансій.

Крім того, у базі даних служби зайнятості міститься інформація про 0,6 тисячі пропозицій роботи, отриманих з інших джерел.

Найбільший попит роботодавців спостерігається на кваліфікованих робітників з інструментом (26,7%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролю технологічного устаткування (20,8%), професіоналів (13,4%), працівників сфери торгівлі та послуг (12,3%).

Система Orphus Поделиться на fb