Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Музей науки хочуть створити на базі Полтавської обласної бібліотеки

Музей науки хочуть створити на базі Полтавської обласної бібліотеки

Створення Музею науки включили до проєкту реконструкції обласної наукової бібліотеки імені Івана Котляревського на 2023 рік.

Про це повідомив т.в.о. голови Полтавської ОДА Дмитро Лунін під час пресконференції 28 січня.

“У нас уже розробляється проєкт наукової бібліотеки. У цей простір плануємо включити Музей науки. Є ідея створити там простір для розвитку молоді в інших напрямах, зокрема кіберпростір”, – розповів Дмитро Лунін.

Для наукової бібліотеки придбали планетарний книжковий сканер, який дасть змогу оцифрувати її фонди й надати доступ до інформації у виданнях, яким кілька сотень років.

Щоб вивільнити простір для Музею науки, у бібліотеці планують оптимізувати використання простору приміщень. Зокрема, оцифрувати й передати до державного архіву на зберігання фонд газети “Зоря Полтавщини”, який розміщений на першому поверсі бібліотеки. Також планують закупити обладнання для штрихкодування літератури та автоматизації роботи, яку раніше виконували вручну.

Читайте також: “Акварена”, філармонія, підземний паркінг: які проєкти “Великого будівництва” реалізували на Полтавщині у 2021 році

Після реконструкції перші три поверхи бібліотеки пристосують для надання послуг відвідувачам, а фондосховище розмістять на 4 та 5 поверхах.

Система Orphus Поделиться на fb