Ви тут:
Полтавщина Спорт Суспільство 

Меморіал Грохотова: в Омельнику визначились всі переможці міжнародного шахового турніру

Меморіал Грохотова: в Омельнику визначились всі переможці шахового турніру

У селі Омельник Кременчуцького району Полтавської області у приміщенні оздоровчого комплексу «Нафтохімік» відбувся традиційно відкритий новорічний Всеукраїнський шаховий турнір “XII Меморіал В.Т. Грохотова”.

Як розповіли організатори турніру, змагання були поділені на три категорії:

– відкритий новорічний Всеукраїнський турнір –А

В турнірі приймали участь представники Узбекистану, Молдови, Чехії та України ( з Полтавської, Одеської, Львівської та Харківської областей).
Тут переможцем став майстер спорту України Руслан Ляпка, якому підкорилася норма міжнародного майстра спорту. Другим та третім призерами стали представник Молдови, міжнародний майстер ФІДЕ Павло Ваврік та міжнародний гросмейстер з Одеси Еміль Мірзоєв.

– новорічний Всеукраїнський турнір –В з класичних шахів з обрахуванням міжнародного та національного рейтингів

В турнірі приймали участь шахісти та шахістки Одеської, Хмельницької, Дніпропетровської, Харківської, Кіровоградської, Донецької, Херсонської, Київської та Полтавської областей. Полтавську область представляли шахісти Кременчука, Полтави, Горішні Плавні, Нових Санжар та Карлівки.
Переможцем став представник Одеської області Владислав Лимар. Другим та третім призерами стали представник Хмельницької області Олег Поліщук та представник Одеської області Олександр Кужильний.

– відкритий новорічний Всеукраїнський шаховий бліц-турнір-С з обрахуванням міжнародного рейтингу.

В турнірі приймали участь представники Узбекистану, Молдови, Чехії та України (з Одеської, Хмельницької, Дніпропетровської, Харківської, Кіровоградської, Донецької, Херсонської, Київської та Полтавської областей).

Переможцем став представник Одеської області Еміль Мірзоєв. Другим та третім призерами стали представник Чехії Олексій Кислинський та Андрій Зазуляк з Полтавщини.

Перейти до вмісту