Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

“Мандрами століть”: полтавська письменниця видала нову книгу 

“Мандрами століть”: полтавська письменниця видала нову книгу 

У 2022 році у видавництві “АСМІ” вийшла друком нова книжка “Мандри століттями” полтавської письменниці Наталії Жовнір. Це четверта книга авторки.

У цю книжку увійшла повість з елементами фантастики “Мандри століттями” і оповідання “Білявка”, повідомила на своїй фейсбук-сторінці Наталія Жовнір.

У книжці йдеться про сьогодення, а також… про подорож у часі на сто років уперед. Але це лише художній прийом – щоб показати проблеми сьогодення містян, якими їх побачить прибулець з майбутнього, а також показати, яким уявляється майбутнє України – те, що настане через сто років. І що ще буде в проміжку часу між сьогоденням і тим майбутнім…

“Моя повість охопила найголовніші події сьогодення (до пандемії), і йдеться в ній також про майбутнє – те, яке буде через… сто років. Перша читачка мою повість уже прочитала – завідувачка міською бібліотекою-філіалом №2 Юля Коваленко. Сьогодні вона сказала мені, що я романтик. Ну, мабуть так і є, адже в повісті аж три історії кохання”, – зазначила Наталія Жовнір.

Крім того, авторка зазначила, що дати презентацій книжки ще не призначені, але попередні домовленості про презентації вже є.

Книжку можна придбати в автора, буде в книгарнях і бібліотеках, вже є в полтавській міській бібліотеці-філіалі №2, незабаром буде в обласних бібліотеках імені І. П. Котляревського й імені Олеся Гончара та ще в деяких міських бібліотеках-філіалах.

Фото: фейсбук

Система Orphus Поделиться на fb