Ви тут:
Суспільство Україна 

Люди віком 60+ зможуть витрати “ковідну тисячу” на ліки з другої половини січня

Люди віком 60+ зможуть витрати “ковідну тисячу” на ліки з другої половини січня

Українці, старші 60-и років, невдовзі зможуть витратити на придбання ліків тисячу гривень за повний курс щеплення проти коронавірусної інфекції. 

Зробити вони це зможуть вже з другої половини січня 2022 року. Про це у своєму телеграм-каналі повідомив Міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченка.

Наразі розробляють механізм, як літнім людям отримувати 1000 гривень. 

“Вже з другої половини січня 2022 року програму буде розширено – українці, старші за 60 років, зможуть витратити кошти за програмою на придбання ліків. Крім того, зараз розробляється механізм, як робити виплати в офлайн-форматі – без додатку “Дія”. Це особливо важливо для тих людей, хто не має смартфонів”, – повідомив Олександр Ткаченко. 

Нагадаємо, невдовзі тисячу гривень за вакцинацію зможуть отримати і підлітки від 12 до 18 років. Для цього Уряд розробить спеціальну програму. 

Також Олександр Ткаченко розповів про три популярні серед українців сфери, де вони витрачають тисячу гривень. Це книжкові магазини (361 млн грн), кінотеатри (300 млн грн), театри, концерти та розважальні послуги (138 млн грн).

 

 

 

ФОТО: Bazarmedia

Перейти до вмісту