“Київ-Баскет” здобув вольову перемогу в матчі Кубка Європи ФІБА

Кияни закінчують перше коло другого групового раунду з двома перемогами.

Як повідомляє “Суспільне”, “Київ-Баскет” першим з українських баскетбольних клубів розпочав виступи в 2022 році в єврокубкових турнірах. Кияни зіграли свій останній домашній матч в другому груповому етапі Кубка Європи ФІБА – суперником був німецький “Крайлсгейм”.

Перед цим матчем команди здобули по одній перемозі та одній поразці у групі, тож в очному поєдинку визначали, хто закінчить перше коло на другому місці в турнірній таблиці (а далі за регламентом проходять саме дві команди).
“Київ-Баскет” трохи гірше почав гру, але ближче до кінця першої чверті кияни перехопили лідерство в рахунку – 20:16. На старті другої чверті українська команда збільшила перевагу до п’яти очок (найбільший їх відрив упродовж усього матчу). Однак ще до великої перерви німці вирівняли ситуацію в рахунку.

Кінцівка другої чверті та усю третя – залишилися за гістьми, які перед останньою 10-хвилинкою вигравали вісім очок у “Київ-Баскет”. Але втримати перемогу “Крайлсгейму” не вдалося.

Заключна 10-хвилинка залишилася за “Київ-Баскетом”, який уже не вперше у цьому євросезоні зробив камбек на останніх хвилинах гри. Киянам вдалося провести ривок 17:2, перетворивши рахунку 55:64 на 72:66 на свою користь. І хоча на останніх секундах німці скоротили різницю, утім перевернути гру знову у них шансів не було.