Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Кременчуцька ТЕЦ закликає споживачів погасити існуючі заборгованості або заключити договір їх реструктуризації

Кременчуцька ТЕЦ закликає споживачів погасити існуючі заборгованості або заключити договір їх реструктуризації

Нещодавно була розповсюджена інформація стосовно заборгованості населення м. Кременчука за послуги з постачання теплової енергії, гарячої води та абонентське обслуговування. Так, станом на 5 січня розмір такої заборгованості споживачів перед ТОВ «Кременчуцька ТЕЦ» склав понад 215,41 млн грн. Серед іншого, за постачання теплової енергії борг сягнув 179,76 млн грн, за постачання гарячої води 32,66 млн грн та за абонентську плату 2,99 млн грн.

Джерело: телеграм–канал Укртатнафта_Інфо

Адміністрація Кременчуцької ТЕЦ звертає увагу всіх споживачів на необхідність своєчасної сплати за надані послуги. Якщо на даний момент відсутня можливість сплатити заборгованість в повному обсязі, компанія пропонує звернутись до абонентської групи служби зі збуту теплової енергії Кременчуцької ТЕЦ та укласти договір про реструктуризацію боргу.

Більш додаткову інформацію можна отримати за телефонами 739-230, 739-231, 739-232, (099) 300-27-63 або на сайті компанії за посиланням.

“Кременчуцька ТЕЦ в повній мірі виконує свої зобов’язання щодо надання послуг з постачання тепла та гарячої води. Тож є впевненість, що і її абоненти, незважаючи на складність ситуації, віднайдуть можливість відповідно виконати свій обов’язок стосовно проведення оплати за надані послуги, погашення боргів та недопущення їх виникнення. Адже тільки такі дії гарантують стабільне забезпечення містян теплоносіями і недопущення виникнення перебоїв з їх постачанням споживачам в подальшому”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus