Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Корпорація Apple подала до суду на українського режисера

Корпорація Apple подала до суду на українського режисера

Аргументи Apple викладені на 467 сторінках.

Як повідомляє Forbes.ua, у США розпочато судовий розгляд щодо українського фільму Apple-Man. Ініціатором розгляду виступила компанія Apple.

Аргументи Apple викладені на 467 сторінках. За словами режисера фільму Василя Москаленка, основна претензія в тому, що фільм нібито шкодить іміджу техгіганта через співзвучність назв.

“Техгігант заявляє, що фільм шкодить бренду, адже користувачам може здатися, що Apple-Man пов’язаний, затверджений або схвалений компанією Apple”, – заявив Москаленко.

На цей момент фільм готовий на 70%. Apple вимагає, щоб режисер відмовився від юридичного оформлення фільму на території США. У цьому випадку компанія матиме право в будь-який момент заборонити використання словосполучення Apple-Man в назві фільму та коміксах.

За словами режисера фільму, він спілкується з Apple через свого американського юриста. Також запланована конференція з представниками компанії.

“Я дуже хочу домовитися з Apple. Я дуже поважаю цю компанію, їх філософію, їх історію”, – заявив режисер.

У відповідь на позов Москаленко записав відеозвернення, де пояснив, що Apple-Man – це фільм про яблука, а не про техніку, і не містить жодної згадки iPhone або MacBook. Режисер пропонує компанії переконатися в цьому, переглянувши фільм перед виходом.

Система Orphus Поделиться на fb