Ви тут:
Суспільство 

Команда УХЛ через борги по зарплатні може знятися з турніру, – ЗМІ

Команда УХЛ через борги по зарплатні може знятися з турніру, – ЗМІ

Ще один клуб колишньої Української хокейної ліги звинувачується у невиплаті заробітної плати.

Як повідомляє sport.ua, йдеться про харківський «Рулав Одд», який лише у 2021 році розпочав свої виступи у професійному чемпіонаті. Вже зі старту сезону клубу не прогнозували довгого та перспективного існування. Навпаки, називали одіозним та недовгостроковим проєктом. Так і сталося.

Здається, що зараз у команді все настільки погано, що вона навіть не змогла взяти участь у Кубку України, який проводила у ці дати Федерація хокею України. Замість «Рулав Одда» терміново в турнір дозаявили команду БСФК, яка програла в першому ж матчі 0:8.

Раніше арена, на якій виступала команда, опублікувала офіційну заяву та назвала справжні причини припинення співпраці з клубом – борги та невиконання своїх зобов’язань.

Читайте також: “Кременчук” вийшов до фіналу Кубку України з хокею

А зараз заговорили та гравці. Колишній хокеїст харківського клубу Артем Сурсов в інтерв’ю Fans Kharkov Hockey заявив:

“Ситуація склалася така, що зарплата, яку заробили хокеїсти, не була виплачена, тому ми з Єфимовим поїхали додому, бо протягом усіх трьох місяців, які я там перебував, були самі обіцянки. Перебувати без грошей ми там не могли, бо то припинялося харчування, то на базі нам казали, що у нас не сплачено житло.
Були самі обіцянки від спонсора клубу, то до кінця одного тижня, то до кінця іншого. Заручником цієї ситуації був директор, бо він нам казав ті новини, які йому говорив спонсор, але спонсор своїх обіцянок не виконував. Коли я йому (президенту команди – прим.), почав ставити питання про гроші, він заблокував мій номер у всіх соціальних мережах”.

Перейти до вмісту