Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

Книжковий Арсенал почав приймати заявки від учасників на 2022 рік

Книжковий Арсенал почав приймати заявки від учасників на 2022 рік

ХІ Міжнародний фестиваль “Книжковий Арсенал” розпочав прийом заявок на участь у подієвій програмі та у книжковому ярмарку.

Структура Книжкового Арсеналу цього року залишиться незмінною — окрім традиційного книжкового ярмарку, подієва частина Фестивалю включатиме Програму фокус-теми, Літературну програму, низку спецпроєктів, Музичну програму, Програму для дітей та підлітків, професійні програми, програми з книжкового дизайну та ілюстрації, Конкурс “Найкращий книжковий дизайн”, пише Читомо.

“Ми оновили умови участі: цього року будуть нововведення, вони стосуватимуться й участі у виставці-ярмарку, і участі в програмній частині фестивалю. Вони розміщені на сайті Книжкового Арсеналу”, — зазначає координаторка фестивалю Юлія Козловець.

Також серед змін те, що вся зона ярмарку, на відміну від минулого року, розташується в будівлі Арсеналу. Буде запроваджена нова секція “Універсальні видавництва” для учасників, які випускають літературу різних жанрів і раніше користувались правом мати 2 стенди. Секції “Малі видавці” та “Графічні романи й комікси” розмістяться на другому поверсі — для них запропоновані максимально лояльні умови участі.

Фокус-тема цьогорічного Арсеналу — “Велике переселення”.

“Вона виникла, коли ми з кураторською групою говорили про те, що для нас для всіх як  для людства, як для країни важливо саме зараз. Ми говорили про людей, які мандрують. Хтось із них шукає нову краще оплачувану роботу, а хтось — місця із чистою водою і місця, де в них не будуть стріляти. Тому ми, звісно, маючи на думці Велике переселення народів хотіли б цього року  наголосити на тому, що це велике переселення насправді ніколи не припиняється, воно просто стає повільнішим або інтенсивнішим.  Крім того, повернення, пошуки нового дому, пошуки кращого життя — це, напевно, один із найважливіших сюжетів, знайомих нам із текстів, без яких себе самі просто не уявляємо”, — розповідає кураторка фокус-теми, журналістка, перекладачка, письменниця, видавчиня Оксана Форостина.

Кураторкою спеціальної письменницької програми в цьому році стане Ірена Карпа.

Заявки на участь у виставці-ярмарку приймаються до 11 лютого 2022 року. Заявки до програми подій приймаються до 16 лютого 2022 року.

 

 

 

ФОТО: Українська правда

Система Orphus Поделиться на fb