Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Хто повинен застосовувати реєстратори розрахункових операцій з 1 січня: роз’яснення податківців Полтавщини

Хто повинен застосовувати реєстратори розрахункових операцій з 1 січня: роз’яснення податківців Полтавщини

У Головному управлінні ДПС у Полтавській області розповіли хто повинен застосовувати реєстратори розрахункових операцій з 1 січня 2021 року.

Згідно ст. 3 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій  у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами і доповненнями (далі ЗУ № №265/95-ВР) застосовувати РРО зобов’язані суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) при продажу товарів (наданні послуг) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу, крім умов та форм зазначених в ст. 9 ЗУ №265/95-ВР та постанові КМУ від 23.08.2000 №1336 « Про забезпечення реалізації статті 10 Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій  у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» зі змінами і доповненнями.

До 1 вересня 2022 року в Україні триває компанія одноразового (спеціального) добровільного декларування – цивілізований спосіб легалізації доходів. Більш детальна інформація за посиланням.

Реквізити рахунків для сплати податків розміщені за посиланням.

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном ІДД ДПС України 0 800 501 007

Спілкуйтесь з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX».

 

Система Orphus Поделиться на fb