Ви тут:
Суспільство Україна 

Індустріальні парки мають з’явитися у кожній області України, – Денис Шмигаль

Індустріальні парки мають з’явитися у кожній області України, – Денис Шмигаль

Україна впроваджує нові інструменти, щоб виграти регіональну конкуренцію за інвесторів.

Про це зазначив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час онлайн-заходу “Реформи задля інвестицій в Україну”, що відбувся в межах підготовки до Міжнародної конференції з питань реформ в Україні 2022, повідомляє Урядовий Портал.

Глава Уряду зауважив, що серед таких інструментів є розвиток індустріальних парків, потенціал яких – від 2,5 млрд доларів додаткових інвестицій.

“Ми робимо все, щоб індустріальні парки існували в Україні не лише на папері. Наша мета – аби цього року в Україні запрацювали щонайменше 25 таких промислових майданчиків, принаймні один в кожній області. У найближчі три роки ми допоможемо облаштувати інфраструктуру, необхідну для повноцінної роботи індустріальних парків”, – підкреслив очільник Уряду.

Крім того, Уряд активно розвиває інструмент державно-приватного партнерства. Як відзначив Прем’єр-міністр, Україна уклала 11 угод про розподіл продукції у сфері видобутку.

“Лише в розвідку та початкову інфраструктуру загальна сума інвестицій становить понад 10 млрд доларів. Ми також працюємо над розвитком концесійних проєктів у портовій, аеропортовій та в дорожній галузях”, – сказав Денис Шмигаль.

За словами Глави Уряду, Україна активно взаємодіє з європейськими альянсами, зокрема Альянсом критичної сировини та Європейським акумуляторним альянсом задля розвитку нових технологій.

“Україна також працює над діджиталізацією економіки, де хоче зайняти лідерські позиції не лише в регіоні, але й у світі. Ми розуміємо, де наша держава може мати конкурентні переваги, й розуміємо, які сектори економіки необхідно розвивати, щоб виграти конкуренцію за інвестора”, — резюмував Прем’єр-міністр.

Фото: Урядовий Портал

Система Orphus Поделиться на fb